top1.jpg
logo.png
Szukaj na stronie
baner-spacer2.png

Adres:
ul. Kaziemierza Wielkiego 21 89-100 Nakło nad Notecią
Tel:
52- 321-61-79
grafika
OTYLIADA 2017 - podsumowanie
13.03.2017 / redaktor9   

W dniach 11 -12.03.2017 r. odbył się  IV Ogólnopolski Maraton Pływacki "OTYLIADA 2017", w którym na naszej Pływalni wzięły udział 32 osoby z 36 zapisanych.

Poniżej sprawozdanie oficjalne Otyliada 2017:

Impreza rozpoczęła się o godz.:  18.00 zakończyła o godz.: 5:24
             
W zawodach wzięło udział uczestników:  32      
             
Najliczniejszą rodzinę stanowili Państwo  Bzdawka      
proszę wymienić nazwiska i imiona członków rodziny:   Bzdawka Tomasz, Igor, Lena
             
             
Najstarszym uczestnikiem OTYLIADY na naszej pływalni był :  Jacek Ciechanowski
             
Najmłodszymi dziećmi były          
             
  dziewczynka: Lena Bzdawka      
  chłopiec: Filip Skubiszewski      
             
Najdłuższy dystans przepłynęła/ął Karol Jagodziński    
             
             
Lista uczestników i przepłynięty przez nich dystans:      
(lista uczestników z Biura Organizacyjnego "OTYLIADY" z dopisanymi uczestnikami, którzy zgłosili się dodatkowo na pływalni)
LP IMIĘ NAZWISKO   DYSTANS    
             
1 Tomasz Bzdawka   2100   2,1
2 Igor Bzdawka   3750   3,75
3 Lena Bzdawka   6000   6
4 Małgorzata Ciechanowska   11000   11
5 Jacek Ciechanowski   7000   7
6 Piotr Ciepłuch   12500   12,5
7 Szymon Cyganek   12000   12
8 Anna Ćwiklińska   7200   7,2
9 Małgorzata Drożdż   15550   15,55
10 Agata Frąckowiak   22200   22,2
11 Karol Jagodziński   28000   28
12 Marcin Jurek   10100   10,1
13 Michał Kołomyjec   10250   10,25
14 Hanna Korpal   2400   2,4
15 Magdalena Kozioł   12000   12
16 Stanisław Kwasigroch   16000   16
17 Michał Madaj   25000   25
18 Mateusz Masloch   23100   23,1
19 Wojciech Nagaj   12500   12,5
20 Paweł Nowak   7500   7,5
21 Michał Przygoda   20250   20,25
22 Filip Skubiszewski   7050   7,05
23 Rafał Skubiszewski   6050   6,05
24 Magdalena Smoczyńska   7000   7
25 Tomasz Smoczyński   8500   8,5
26 Michał Stachowski   15000   15
27 Zofia Suchomska   15000   15
28 Tomasz Sulecki   15100   15,1
29 Krzysztof Tamas   13100   13,1
30 Wojciech Traczyk   15850   15,85
31 Lotar Ziomek   11000   11
32 Iga Ziomek   9000   9
             
             
             
      suma w m 389050   389,05
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ