top1.jpg
logo.png
Szukaj na stronie
baner-spacer2.png

Adres:
ul. Kaziemierza Wielkiego 21 89-100 Nakło nad Notecią
Tel:
52- 321-61-79
grafika
Powiązane galerie:
grafika
18.03.2019
21
Otyliada 2019
18.03.2019 / redaktor9   

W dniu 16.03.2019 r. o godzinie 18.00, na 47 pływalniach w Polsce – rozpoczęła się OTYLIADA’2019. Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki, zgodnie z hasłem „Cała Polska pływa z nami”, jest najbardziej masową imprezą pływacką w Polsce, a być może i na świecie.

Na naszej pływalni wystartowały 32 osoby, przepływając w sumie do godziny 6.00 dnia 17.03.2019 r.  522 700 m.

Wśród uczestników wyłoniono:

- najmłodszą uczestniczkę - Zofię Suchomską - 16 050 m

- najmłodszego uczestnika - Oliwiera Ochendal - 16 000 m

                                           - Radosława Waniak - 11 000 m

- najstarszego uczestnika - Jana Cudak - 11 800 m

 

Ogromne gratulacje należą się naszym zwycięzcom:

- I miejsce - Alicja Giedryś - 36 550 m

- II miejsce - Michał Barlik - 31 000 m

- III miejsce - Michał Madaj - 30 000 m

 

Wszystkim pływakom gratulujemy i dziękujemy za udział na naszej pływalni.

Ogromne podziękowania należą się również osobom liczącym dystanse uczestników Otyliady, którzy poświęcili swój czas i swoje nocne niewyspanie, aby kontrola wyników była jak najdoskonalsza.

 

Poniżej przedstawiamy całościowe wyniki:

Miejsce

Nazwisko

Imię

Przepłynięty dystans (m)

1.

Giedryś

Alicja

36 550

2.

Barlik

Michał

31 000

3.

Madaj

Michał

30 000

4.

Zdebik

Katarzyna

26 000

5.

Kastrau

Tomasz

25 850

6.

Stachowski

Michał

25 000

7.

Frąckowiak

Agata

24 100

8.

Polasik

Michał

21 300

9.

Brukwicki

Przemysław

20 300

10.

Łatka

Marcin

20 100

11.

Szecówka

Marcin

20 000

12.

Piekarski

Paweł

18 000

12.

Spychalski

Tomasz

18 000

13.

Majewska

Monika

17 400

14.

Jagodziński

Karol

16 200

15.

Suchomska

Zofia

16 050

16.

Ochendal

Oliwier

16 000

17.

Kilon

Dawid

15 000

18.

Wieczorek

Łukasz

12 200

19.

Maćkowski

Jakub

12 000

20.

Cudak

Jan

11 800

21.

Ciechanowska

Małgorzata

11 000

21.

Waniak

Radosław

11 000

22.

Krzeszewski

Tomasz

10 100

22.

Traczyk

Wojciech

10 100

23.

Kołomyjec

Michał

8 100

24.

Jedlinski

Paweł

8 000

25.

Cichy

Adam

7 200

26.

Szczeciński

Łukasz

7 000

27.

Drzewiecki

Rafal

6 350

28.

Ciechanowski

Jacek

6 000

29.

Korpal

Hanna

5 000

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ