top1.jpg
12.jpg
Szukaj na stronie
baner-spacer2.png

Adres:
ul. Kaziemierza Wielkiego 21 89-100 Nakło nad Notecią
Tel:
52- 321-61-79
grafika
Nakielska Liga Pływania cz.I podsumowanie
31.10.2019 / redaktor9   

Dnia 27 października 2019 roku po raz szósty na Krytej Pływalni NAQUARIUS wystartowała Nakielska Liga Pływania. W zawodach na dystansie 50m w stylu dowolnym, grzbietowym, motylkowym i klasycznym wzięło udział 130 pływaków w 5 kategoriach wiekowych z całego powiatu nakielskiego.

Organizatorem i pomysłodawcą zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy Czwórka Nakło, któremu w realizacji zadania pomagają współorganizatorzy: Kryta Pływalnia Naquarius, ZSP nr 4 w Nakle, SP nr 2 w Nakle i NOK w Nakle. Tegoroczne zawody otworzyła Pani Dyrektor SP nr 2 w Nakle Anna Maćkowska. W swoim krótkim wystąpieniu wyraziła podziw dla młodych pływaków i życzyła udanych wyścigów.

Licznie zgromadzona publiczność głośno dopingowała młodych pływaków, co zaowocowało bardzo dobrymi wynikami. Ciekawe wyścigi finałowe dziewcząt i chłopców w stylu dowolnym dostarczyły wiele pozytywnych emocji. Warto z tego miejsca nadmienić, że najlepszy tego dnia rezultat w stylu dowolnym to 26,21, który uzyskał Dominik Szcześniak. 

Coraz lepsze wyniki sportowe i licznie obstawione zawody na naszej rodzimej pływalni i zawodach okręgowych doskonale obrazują ogrom pracy włożonej przez trenerów, instruktorów oraz nauczycieli w szkołach.

 

Organizatorzy słowa podziękowania szczególnie kierują do zaangażowanych nauczycieli WF.  To ich codzienna praca w szkole i na grupach doskonalących pływanie przyczynia się do tak licznie startujących uczniów i wysokiego poziomu wyszkolenia.  Dziękujemy za poświęcony czas i pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Gratulując osiągniętych rezultatów pragniemy zaprosić na kolejne zawody NLP zaplanowane na dzień 24 listopada oraz 15 grudnia 2019r.

Serdecznie zapraszamy.

Zdjęcia - Pan Tomasz Bzdawka

https://photos.google.com/share/AF1QipPoQKkBcGLqIx10WGYoGrs5sY4N3yOCM3ovwHhMChzREyt-jNe6FGVuMnpFweq53Q?key=SElpRUFkOE53X3praGVSTzUtNXRnSGt3bkw5N2xR

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ